Изчерпан
Производител: AEG
Код: SKE81826ZC
Искам отстъпка

К-во

на 12 вноски по 183.97 лв.

Хладилник за пълно вграждане с door-on-door монтаж на вратите

Клас енергийна ефективност (2010/30/EC): A++

Нетен обем на хладилното отделение: 200 л

Нетен обем на LongFresh зоната за охлаждане (chill): 75 l

Изключително тих: само 37 dB

За да се запази червеният цвят на филето от телешко месо и да се осигури сладката свежест на опашката на омар, е необходимо да ги охладите с внимание и прецизност. Отделението с 0°С в хладилниците AEG Ви позволява да избирате и регулирате настройките на влажността и температурата във всяко чекмедже. Всеки продукт е охладен и съхранен при оптимални условия.

Дисплеят за температурата с усъвършенствано сензорно управление Ви позволява да поемете пълен контрол върху условията на съхранение на храната. Управлението е толкова лесно, че можете да регулирате настройките прецизно с най-лекото докосване на пръста си. Дисплеят дава обратна връзка за текущата температура и избраните функции.

Оставянето на вратата на хладилника или фризера отворена, води до загуба на енергия и повишаване на температурата, както и до потенциален риск от разваляне на храната. Ето защо вратите са проектирани да се затварят сами меко, тихо и прецизно, ако ги забравите случайно отворени.

Автоматично размразяване на хладилното отделение

Функция Coolmatic за бързо охлаждане на свежи храни

Сензорно управление с цифрови индикатори

Звуков и визуален предупредителен сигнал за отворена врата

Рафтове на хладилника: 3 пълна ширина +1 регулируем

Устойчиво стъкло пълна ширина

Отделение с 0°

Осветление на хладилника: 1, Вътрешно LED , С ефект "изгряване"

Цвят/ дизайн на хладилника: Бял/a

Панти на вратата: Дясна позиция § обръщаеми 1780 мм височина за вграждане

Вентилирана система на охлаждане на хладилника DynamicAir

Общ нетен капацитет (л): 275

Външна дължина на захранващия кабел: 2.4м

made in Italy

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лошо           Добро